B2B Sales Professional

Netpresenter, een innovatieve softwareontwikkelaar met meer dan 20 jaar ervaring, daagt je uit om haar indrukwekkende klantenportefeuille verder uit te breiden. Onze software wordt wereldwijd door miljoenen gebruikers gebruikt, waaronder het George Washington Hospital (naast het Witte huis), Johnson & Johnson, TNT, Erasmus MC, BAM Rail, TU Delft etc. Daarnaast gebruikt Netpresenter haar expertise en platform om het leven van vermiste kinderen te redden. Als hoofdsponsor van AMBER Alert Nederland en AMBER Alert Europe.

Hoe ziet jou dag er uit?

Je bent rond 08:15u op kantoor in Beek. Voordat je aan de slag gaat klets je onder het genot
van een lekkere cappuccino eerst nog even bij met je collega’s. Je mailbox zit vol met aanvragen voor een demo of offerte van klanten en prospects uit binnen- en buitenland. Je bespreekt deze met je directe collega’s en doet per mail alvast enkele voorstellen voor een (telefonische) afspraak.

Op je eigen Salesforce dashboard zie je vervolgens in één oogopslag je belangrijkste taken voor vandaag. Je begint met het uitwerken van een offerte voor een prospect uit Californië. Vanwege het tijdsverschil heb je gisteren laat op de middag via een web meeting een demo van onze oplossing gegeven. Je hebt ze weten te charmeren en overtuigen van onze software en stuurt ze een passend voorstel op basis van hun specifieke wensen en eisen.

Om je salestarget voor deze maand te overtreffen, start je na de lunch met een belronde om uitstaande offertes op te volgen met als doel deze om te zetten in een bestelling. Tussendoor belt een bestaande klant die informeert naar de voordelen van de nieuwe versie van onze software en de mogelijkheden om uit te breiden. Om drie uur start een web meeting met een prospect uit Nederland. Je geeft als expert advies over de verschillende manieren waarop ze met onze software de interne communicatie en veiligheid binnen hun organisatie kunnen verbeteren. Je sluit je dag af met het verwerken van alle data in Salesforce.

Wie ben jij?

Je bent een communicatief vaardige sales professional in hart en nieren! In deze uitdagende functie ben je letterlijk hét uithangbord van onze organisatie. Door je enthousiasme en gedrevenheid kun je klanten en prospects moeiteloos aan je binden en overtuig je ze met gemak van onze oplossing en de meerwaarde die we organisaties kunnen bieden. Je kan goed luisteren, ziet kansen en denkt in oplossingen. Je beschikt over een sterk commercieel inzicht, bent initiatiefrijk en op de hoogte van de laatste trends en ontwikkelingen op het gebied van communicatie en IT. Jouw motto: Closing The Deal!

Profiel

 • Je hebt een afgeronde commerciële of marketinggerichte opleiding (minimaal HBO);
 • Je hebt minimaal 3 tot 5 jaar ervaring in Sales (bij voorkeur B2B of de IT-sector);
 • Je hebt een uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift;
 • Je bent stressbestendig en blijft ook onder druk secuur en goed georganiseerd;
 • Je ben extravert en weet met je enthousiaseme prospects te overtuigen;
 • Je weet klanten en prospects te overtuigen met je enthousiasme en gedrevenheid;
 • Je bent proactief, sociaal en communicatief vaardig en hebt een flexibele instelling;
 • Je hebt een uitgebreide kennis van software en IT (kennis van Salesforce is een pré).

Wat hebben we jou te bieden?

 • Een uitdagende baan binnen een informele en internationale werkomgeving, waarbij je alle ruimte krijgt om je verder te ontwikkelen in corporate sales;
 • Een fulltime functie (parttime bespreekbaar) met veel ruimte voor creativiteit, eigen inbreng en verantwoordelijkheden;
 • Een rol binnen ons enthousiast team van gedreven (sales) professionals;
 • Een marktconform salaris met vele voordelen, zoals een premievrij pensioen;
 • Een prettige, ‘Google-achtige’ werkomgeving.

Ben jij net zo gepassioneerd over communicatie als wij zijn? Dan pas je perfect in ons team! Bekijk ons teamfilmpje om alvast kennis te maken.

Wil je deze baan?

Uiteraard, je bent niet de enige! Om te beslissen of we voor jou moeten kiezen zien we je sollicitatie daarom graag tegemoet. Stuur je CV met begeleidende (Engelstalige) brief naar [email protected] o.v.v. B2B SALES in de header van je mail. Een antecedentenonderzoek en/ of online screening kan onderdeel uitmaken van de sollicitatie procedure.

Hopelijk betover je ons met je persoonlijkheid en je sociale vaardigheden. Wij staan
alvast te popelen om je als nieuwe collega te mogen verwelkomen!

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld!

Over de auteur

Lavinia van der Loo

HR manager Lavinia van der Loo makes sure everything runs smoothly at the office. Hiring, training and keeping the Netpresenter team happy, are just a few of her tasks. Besides her love for Netpresenter, Lavinia is passionate about Jazz ballet.